My sme RETIC

Spoločnosť RETIC vznikla v roku 1992 a po vyše 30-ročnom pôsobení patrí k známym a uznávaným spoločnostiam v oblasti spracovania drôtu do pletív, plotov, kovových tkanín a klincov. Líderské postavenie na trhu firma získala zásluhou najlepšieho zvládnutia atribútov ako sú: kvalita výrobkov, rýchlosť dodávky, široký sortiment a cenová politika. O sile spoločnosti svedčí aj fakt, že takmer 65 % produkcie vyváža do štátov ako sú: Česko, Poľsko, Maďarsko, Chorvátsko, Slovinsko, Rumunsko, Rakúsko, Litva a Ukrajina.

Z dôvodu toho, aby bola firma RETIC čo najbližšie k svojim odberateľom a zákazníkom, vytvorila vlastné distribučné centrá na Slovensku a v Čechách, ktorými pokrýva oblasť vyše 300 tis.km2.

Distribučné centrá


Slovensko

  • AREA METAL, s.r.o., Železničná ulica, 90041  Rovinka, pôsobisko: západné Slovensko, južná Morava, Maďarsko, Rakúsko 
  • OR - METAL, s.r.o., Kliňanská cesta 1155, 02901  Námestovo, pôsobisko: severné Slovensko, severná Morava, Poľsko
  • R-METAL, s.r.o., Magnezitárska 5, 04013  Košice, pôsobisko: východné Slovensko, Maďarsko

Česko

  • RETIC CZ, s.r.o., Jana Nohy 1237, 25601  Benešov, pôsobisko – Česká republika

Rumunsko

  • RETIC GARDURI, SRL. , Sat Gheghie, nr. 59/A, Comuna Auseu, Judetul Bihor, 417028, Romania, pôsobisko: RumunskoFirma Retic,s.r.o. je súkromná výrobno- obchodná spoločnosť, so širokým sortimentom, výborne zvládnutou logistikou, krásnym výrobno- skladovým a administratívnym areálom a vzdelaným personálom. Po rokoch práce, zodpovedajúcich výsledkoch a bohatých skúsenostiach si určite neskromne môžeme doplniť horeuvedený úvod na: “ My sme Retic a sme v oplocovaní doma“.

Pokiaľ chcete bližšie spoznať túto príjemnú a charizmatickú spoločnosť bližšie: kniha 20 rokov spolu.